Leefmilieu Brussel - BIM (Brussels Instituut voor Milieubeheer)

Diensten "milieu" van de gemeenten


Datum van update: 29/07/2020 16:43 (19 resultaten)




 
PostcodeGemeenteAdresContactpersoonTelefoonFaxE-mail
1000StadBrussel (Website)Anspachlaan, 6 Mevr. Christine Hendrickx
Mevr. Chantal Mbala Mpasi
Mevr. Yasmina Bourdoud
02 279 29 56
02 279 30 49
02 279 29 42
02 279 29 40
02 279 29 25christine.hendrickx@brucity.be
chantal.mbalampasi@brucity.be
yasmina.bourdoud@brucity.be
URB.milieuvergunningen@brucity.be
1030Schaarbeek (Website)ColignonpleinDhr. Cédric Vekeman
Mevr. Mélissa Van Vloten
02 244 72 1302 244 71 48urbanisme@schaarbeek.be
1040Etterbeek (Website)Oudergemlaan, 113Mevr. Mélanie Vandergoten
Mevr. Meriem Derouich
Mevr. Pascale Denruyter
Dhr. Jean de Marcken
02 627 27 78
02 627 27 77
02 627 27 75
02 627 27 76
02 627 26 70leefmilieu@etterbeek.be
1050Elsene (Website)Elsense Steenweg, 168aDhr. Marc Lindelauf
Mevr. Schmit
Dhr. Lushaj
Mevr. Nagelmackers
02 515 67 32
02 515 67 27
02 515 67 10
02 515 67 65
 leefmilieu@elsene.brussels
1060Sint-Gillis (Website)M. Van Meenenplein, 39Dhr. Jean-Marie Baeten02 536 03 1302 536 02 02jmbaeten@stgillis.irisnet.be
1070Anderlecht (Website)Van Lintstraat, 6Dhr. David Spileers02 558 08 4902 523 81 71dspileers@anderlecht.brussels
leefmilieu@anderlecht.brussels
1080Sint-Jans-Molenbeek (Website)Graaf van Vlaanderenstraat, 20Dhr. Geoffrey Tarzia
Mevr. Hanan Dachour
02 412 36 06
02 412 37 58
02 412 36 83gtarzia@molenbeek.irisnet.be
hdachour@molenbeek.irisnet.be
molenbeek@molenbeek.irisnet.be
1081Koekelberg (Website)H. Van Huffelplein, 6Mevr. Anne Breyne02 600 15 8402 414 10 71leefmilieu@koekelberg.brussels
1082Sint-Agatha-Berchem (Website)Koning Albertlaan, 33Dhr. Philippe Van Damme02 464 04 4002 464 04 92leefmilieu@berchem.brussels
1083Ganshoren (Website)Keizer Karellaan, 140Dhr. Martin Leruste
Dhr. Jean Coeckelberghs
Mevr. Delphine Lecomte
02 464 05 41
02 464 05 31
02 464 05 68
 mleruste@ganshoren.brussels
jcoeckelberghs@ganshoren.brussels
dlecomte@ganshoren.brussels
leefmilieu@ganshoren.brussels
1090Jette (Website)Wemmelsesteenweg, 100
Léon Theodorstraat, 108
Dhr. Thomas Decroix
Dhr. Basile Colla
02 422 31 55
02 422 31 51
02 422 31 59tdecroix@jette.irisnet.be
bcolla@jette.irisnet.be
1140Evere (Website)S. Hoedemaekers- square, 10Dhr. Michel Dubois02 247 62 35
02 247 63 49
02 247 50 80mdubois@evere.brussels
evere222@evere.brussels
1150St-Pieters-Woluwe (Website)Charles Thielemanslaan, 93Mevr. Muriel Champenois
Dhr. Marc Dupont
Mevr. Delphine Sacré
02 773 06 30
02 773 06 23
02 773 06 32
02 773 18 19mchampenois@woluwe1150.be
mdupont@woluwe1150.be
dsacre@woluwe1150.be
milieuvergunning@woluwe1150.be
1160Oudergem (Website)Emile Idiersstraat, 12Dhr. Thomas Bogaert02 676 49 4702 676 49 48tbogaert@oudergem.irisnet.be
leefmilieu@oudergem.irisnet.be
1170Watermaal-Bosvoorde (Website)Antoine GilsonPlein, 1Mevr. Myriam Brackelaire
Dhr. Guillaume Janssen
Dhr. Benjamin Tilliere
02 674 74 34
02 674 75 78
02 674 74 35
02 674 74 25mbrackelaire@wb1170.brussels
gjanssen@wb1170.brussels
btilliere@wb1170.brussels
1180Ukkel (Website)Auguste Dansestraat, 27Mevr. Marie Vigoni
Mevr. Laetitia Evrard
Mevr. Conny Roelens
02 348 66 19
02 852 94 29
02 348 68 65
02 343 66 28mvigoni@ukkel.brussels
levrard@ukkel.brussels
croelens@ukkel.brussels
1190Vorst (Website)Pastoorstraat, 2Dhr. Mouhad BEN ALI02 348 17 2702 348 17 29mbenali@vorst.brussels
1200St-Lambrechts-Woluwe (Website)Paul Hymanslaan, 2Dhr. Jérome Vacant
Mevr. Juliette Vermeulen
02 761 28 15
02 774 36 56
02 774 35 99j.vacant@woluwe1200.be
j.vermeulen@woluwe1200.be
pe.mv@woluwe1200.be
1210Sint-Joost-ten-Node (Website)Sterrenkundelaan, 12-13Mevr. A. Winterberg02 220 27 7602 218 83 36awinterberg@sjtn.brussels






Voor meer informatie : Info-Leefmilieu