Leefmilieu Brussel - BIM (Brussels Instituut voor Milieubeheer)

Lijst van de erkende technici voor klimaatregelingsapparatuur in bepaalde motorvoertuigen


Datum van update: 29/10/2019 12:17 (637 resultaten)




 
PostcodeNatuurlijk persoonAdres gegevensCertificaatnummerOpmerkingen
1000 BruxellesAhmed KhiyiRempart des Moines, 53SCV/AF/000589 
1000 BruxellesAlvaro Penaranda Chacaltanarue du Pont Neuf, 2 / 6SCV/AF/000152 
1000 BruxellesBilal Bukbechrue du Vautour, 58 / 110SCV/AF/000155 
1000 BruxellesDamian BilkeSquare Margeurite, 15 / 61SCV/AF/000268 
1000 BruxellesMarcelo Garciarue le Titien, 23SCV/AF/000118 
1000 BruxellesNabil Lorite LatifBoulevard Maurice Lemonnier, 112SCV/AF/000157 
1020 LaekenRustu BabalikBoulevard Emile Bockstael, 218SCV/AF/000755 
1020 LaekenYassine TalibBoulevard Emile Bockstael, 5 / 6SCV/AF/000753 
1030 BruxellesAbdulkadir Basrue de la Marne, 8SCV/AF/000319 
1030 BruxellesBljerim Fetahirue Joseph Brand, 108SCV/AF/000486 
1030 BruxellesHakan Izetrue Vifquin, 43SCV/AF/000264 
1030 BruxellesHamza Boutsakourinrue Van Hoord, 18 / 1SCV/AF/000269 
1030 BruxellesIbrahim KasChaussée de Haecht, 248 / 1SCV/AF/000756 
1030 BruxellesMevlut Rahim Eryurukrue de l'Agriculture, 157SCV/AF/000639 
1030 BruxellesRamazan-Ali Cicekrue de la Consolation, 2SCV/AF/000266 
1030 SchaerbeekAudric Delporterue des Palais, 135SCV/AF/000754 
1030 SchaerbeekIsmail KanounouAvenue Paul Deschannel, 122 / 3SCV/AF/000588 
1030 SchaerbeekLuis Kobocirue Victor Hugo, 141 / 141SCV/AF/000758 
1030 SchaerbeekOzer TarhanAvenue Colonel Picart, 19 / 1SCV/AF/000408 
1030 ShcaerbeekMurat Erbisimrue Portaels, 31SCV/AF/000267 
1040 BruxellesAyham Huriyarue Alex Marcette, 6 / 1SCV/AF/000760 
1040 EtterbeekSaber RahmouniChaussée de Wavre, 410 / 6SCV/AF/000590 
1050 IxellesAndré Castro Da CostaAvenue Guillaume Macau, 16SCV/AF/000158 
1060 BruxellesAbdelmajid Bou Hachemrue Vanderschrick, 101 / 3SCV/AF/000438 
1060 BruxellesFaissal Belagchayrirue du Montenegro, 17 / 1SCV/AF/000644 
1060 BruxellesMichal MezynskiChaussée de Charleroi, 85SCV/AF/000159 
1060 BruxellesMudassar Iftikhar Hussainrue du Fort, 64 / 1SCV/AF/000645 
1070 AnderlechtDiogo Manuel Pinto FerreiraChaussée de Mons, 409 / 2SCV/AF/000643 
1070 AnderlechtKarim Medianirue de l'Orphelinat, 134 / 1SCV/AF/000751 
1070 AnderlechtNicolas MarcqAvenue Marius Renard, 33 / 50SCV/AF/000664 
1070 AnderlechtYassine AgdaliChaussée de Mons, 1447SCV/AF/000270 
1080 BruxellesBilal Bentaharrue de Ribaucourt, 212 / 2SCV/AF/000646 
1080 BruxellesHamza Jellalrue de Rotterdam, 30 / 1SCV/AF/000631 
1080 BruxellesHoussam TianiBoulevard du Jubilé, 166SCV/AF/000636 
1080 BruxellesKadem Elmohannirue Ransfort, 90 / 3SCV/AF/000637 
1080 BruxellesOthmane LamartiChaussée de Ninove, 40SCV/AF/000265 
1080 BruxellesYassine Azeghirue Pierre Gassée, 7SCV/AF/000630 
1080 MolenbeekHoudaïfa El AmineAvenue du Condor, 28 / 3SCV/AF/000592 
1081 KoekelbergCalogero LaviaChaussée de Jette, 140 / 1SCV/AF/000632 
1081 KoekelbergJacques DekeuleneerAvenue Emile Bossaert, 19SCV/AF/000153 
1083 GanshorenAlexandre CarionPlace Marguerite d'Autriche, 15 / 5SCV/AF/000160 
1090 BruxellesVahit TektasBoulevard de Smet de Naeyer, 407SCV/AF/000325 
1090 JetteEmmanuel Mukambu-Gibungirue De Keersmaeker, 36SCV/AF/000585 
1140 EvereTom De DeckerGeorges De Lombaerde, 80SCV/AF/000064 
1140 EvereWassim Barakatrue Pierre Alderson, 4SCV/AF/000156 
1150 BruxellesJeremy Bytebierrue René Devillers, 15SCV/AF/000005 
1160 BruxellesSebastien De CeulenerAvenue Guillaume Van Nerom, 42SCV/AF/000662 
1170 BoitsfortDidier HeerenAvenue Fauconnerie, 61ASCV/AF/000007 
1180 UccleZouhaier KhannoussiChaussée de Neerstalle, 417SCV/AF/000759 
1190 BruxellesShadrack NkashamaAvenue de la Verrerie, 35SCV/AF/000010 
1190 BruxellesSofiane AbderrazakAvenue Ulysse, 14 / 7SCV/AF/000154 
1190 ForestJawaid ShaikhAvenue du Roi, 190SCV/AF/000587 
1190 ForestRuben Isaias CachadoAvenue Denayer, 82SCV/AF/000440 
1200 BruxellesVincent StordeurAvenue des Pleiades, 48SCV/AF/000263 
1200 Woluwe-Saint-LambertBrian Vander SlaghmolenAvenue Gilbert Mullie, 41 / 5SCV/AF/000421 
1200 Woluwe-Saint-LambertStéphane GorzelanczykAvenue Paul Hymans, 71 / 4SCV/AF/000375 
1200 Woluwe-Saint-LambertYves Tsogo Foudarue Théodore de Cuyper, 6 / 3SCV/AF/000226 
1210 BruxellesBryan Joel Soria Sanchezrue des Secours, 15 / 1SCV/AF/000762 
1300 LimalTanguy Bouilletrue du Bois Wilmet, 25SCV/AF/000216 
1300 WavrePierre WargniesChemin de Vieusart, 49SCV/AF/000599 
1300 WavreYassine KaddouriChaussée de Louvain, 411SCV/AF/000565 
1315 OpprebaisPierre-Henri de Brouxrue de la Justice, 4CSCV/AF/000490 
1325 Chaumont-GistouxKevin CollynsChaussée de Huy, 197SCV/AF/000409 
1360 PerwezPatrick Rummensrue des Charmes, 8SCV/AF/000768 
1367 GerompontDavid BauraindAvenue des Déportés, 77SCV/AF/000501 
1370 JodoigneAubry Dufourrue Pont à la Cambe, 47SCV/AF/000410 
1370 JodoigneLucas RidezChaussée de Tirlemont, 509SCV/AF/000186 
1370 JodoigneValentin Lefèvrerue du Soldat Larivière, 21 ASCV/AF/000179 
1400 NivellesChristian PourtoisFaubourg de Mons, 70SCV/AF/000803 
1420 Braine-l'AlleudAnthony BrackePetite rue à l'Art, 2SCV/AF/000151 
1420 Braine-l'AlleudChristopher Da Silva PereiraAvenue Raymond Brassinne, 22 / 8SCV/AF/000491 
1450 ChastreDorian Colinrue des Charmes, 4SCV/AF/000577 
1457 LerrinesMaximilien Champagnerue de Sart, 17SCV/AF/000572 
1480 TubizeAlain Gillesrue Saint Jean, 98SCV/AF/000419 
1480 TubizeLaurent Bennaetsrue Alexandre Navet, 40SCV/AF/000351 
1490 Court-Saint-EtienneRenaud Raguetrue de Villers, 16B / 101SCV/AF/000765 
1495 TillyChristophe KlimmekChaussée Baty de Wavre, 6SCV/AF/000009 
1495 Villers-la-VilleMartin Dedainrue de Thebais, 50SCV/AF/000570 
1495 Villers-la-VillePascal Vandendaelerue des Bourgeois, 24SCV/AF/000500 
1495 Villers-la-VilleTerry KnaffDrève de la Curette, 33SCV/AF/000028 
1500 HalleVincent MertensBiezeweide, 115SCV/AF/000361 
1540 HervelingenBenjamin PrinsSteenweg op Asse, 221SCV/AF/000504 
1570 TollembeekJens LorisSmeedries, 17SCV/AF/000406 
1601 RuisbroekSam De MildeMeerweg, 209SCV/AF/000340 
1602 VlezenbeekEdouardo CostanzaPostweg, 50SCV/AF/000363 
1700 DilbeekConstantin Daniel DanilaKoningin Elisabethlaan, 3SCV/AF/000761 
1700 DilbeekJohan Van CraenenbroeckBegijnenborrestraat, 48SCV/AF/000070 
1700 DilbeekOlivier GoldsztejnEikenlaan, 2SCV/AF/000040 
1730 AsseAli KoubiGentsesteenweg, 287SCV/AF/000078 
1730 AsseAquilas MpianaMuurveld, 7 / 3SCV/AF/000633 
1730 AsseXavier PaulAssestraat, 9SCV/AF/000503 
1742 TernatBart HellinckxMeersstraat, 38SCV/AF/000610 
1742 TernatJordie NevensLippensputweg, 23SCV/AF/000618 
1761 RoosdaalMichael TielemansAbeeldstraat, 113SCV/AF/000464 
1785 MerchtemQuinten Van DoorenAugust de Boeckstraat, 21SCV/AF/000341 
1800 VilvoordeAntonino PalmisanoEksterstraat, 36SCV/AF/000041 
1800 VilvoordeYounes BoazaVilvoordestraat, 29SCV/AF/000413 
1853 Strombeek-BeverGabriel OdichoVictor Soensstraat, 15SCV/AF/000586 
1930 ZaventemMathias GündüzKouterlaan, 68SCV/AF/000412 
1957 WalhainJorian Cambonirue Pré des Basses, 27SCV/AF/000058 
1980 EppegemKarim ChamlalEetveldstraat, 76SCV/AF/000386 
2000 AntwerpenKevin WiersumVlamsekaai, 88 / 3SCV/AF/000611 
2060 AntwerpenMahmoud MohammadDambruggestraat, 219SCV/AF/000385 
2070 BurchtCasper JanssensLeo Verbeecklaan, 6 / 10SCV/AF/000328 
2070 BurchtDylan RenteursPastoor Coplaan, 210 / 5SCV/AF/000820 
2160 WommelgemKoen SchelkensWestermoer, 5SCV/AF/000292 
2170 MerksemArtur KalmanKarel Van Damestraat, 32SCV/AF/000624 
2170 MerksemTommy VargaLambrechtshoekenlaan, 14 / 111SCV/AF/000062 
2200 MorkhovenQuinten VerlindenMolenstraat, 6 / 1SCV/AF/000398 
2220 Heist-op-den-BergJochem FransMechelbaan, 130SCV/AF/000605 
2220 Heist-op-den-BergKurt WuytsGoorlei, 23SCV/AF/000295 
2222 ItegemFilip Van EgdomAchter de Hoven, 20 BSCV/AF/000308 
2222 ItegemGrimme Van RooyHooiweg, 37SCV/AF/000405 
2223 SchriekDaan NijsLeuvensebaan, 43SCV/AF/000614 
2223 SchriekNiels Van den BroekLeo Kempenaersstraat, 12 / 2SCV/AF/000399 
2230 HerseltJelle DupontVossenhoeve, 22SCV/AF/000313 
2230 HerseltPeter AnciauxHanestraatje, 65SCV/AF/000620 
2288 BouwelWerner MaesDijkstraat, 11SCV/AF/000615 
2390 MalleGurgen MovsisyanPastoor van Loenhoutlaan, 90SCV/AF/000063 
2400 MolJonas MertensSint-Apollonialaan, 173SCV/AF/000400 
2430 LaakdalLowic DefermeSmissestraat, 24 / 25SCV/AF/000480 
2430 LaakdalStijn DiddenLangedijk, 42SCV/AF/000300 
2440 GeelTommy SterckxWinkelomseheide, 131SCV/AF/000393 
2450 MeerhoutSenne VerheyenGestelsesteenweg, 223SCV/AF/000392 
2450 MeerhoutStef HenderickxZandstreep, 73SCV/AF/000309 
2480 DesselBrent DamenLopelandstraat, 32SCV/AF/000339 
2490 BalenBryan De GroofSchepsveld, 29SCV/AF/000326 
2530 BoelhoutSebastiaan VermeulenSchaliehoevelaan, 32SCV/AF/000621 
2560 NijlenZachary PoortmansSchriekstraat, 12SCV/AF/000476 
2570 DuffelDylan WynantsWaterstraat, 52SCV/AF/000288 
2570 DuffelJens CallantGanzenkoor, 9 / 2SCV/AF/000334 
2570 DuffelKenneth WynantsWaterstraat, 52SCV/AF/000290 
2580 PutteJori TielemansLeuvensebaan, 138SCV/AF/000294 
2580 PutteYordi Van LoockMolenveld, 16SCV/AF/000337 
2610 AnversAnas ZerradOuderstraat, 95SCV/AF/000591 
2610 WilrijkPeter DethalUitspanningstraat, 40SCV/AF/000336 
2610 WilrijkPeter Van den AbeeleWanninkhovelaan, 14SCV/AF/000395 
2650 EdegemWesley De RoeckVan Peborghlei, 8SCV/AF/000382 
2660 HobokenLemi RustemiSint Bernardsesteenweg, 1190 / 1SCV/AF/000603 
2800 MechelenJeroen MuysPutsesteenweg, 39SCV/AF/000617 
2820 BonheidenGabor Geocze Von SzendroiDorp, 34SCV/AF/000616 
2820 BonheidenNils Van de PoelHarentstraat, 61SCV/AF/000394 
2830 TisseltManuel CollardBormstraat, 64ESCV/AF/000396 
2840 ReetJohan Van de VoordeSalvialaan, 10SCV/AF/000296 
2860 Sint-Katelijne-WaverJelle Van WinckelLiersesteenweg, 174SCV/AF/000608 
2860 Sint-Katelijne-WaverSam GovaertsPatersweg, 19SCV/AF/000388 
2920 KalmthoutJeffrey KruitKapellensteenweg, 403SCV/AF/000479 
2960 BrechtPeter LotgeringMendelssohnlaan, 20SCV/AF/000293 
2990 WuustwezelSteve JonckxHeistraat, 33SCV/AF/000307 
3020 HerentGiles De PreterRavenshoek, 18 / 2SCV/AF/000331 
3040 OttenburgThomas De SafserBloemenstraat, 7SCV/AF/000299 
3150 HaachtBjorn VerheydenRijmenamsesteenweg, 81SCV/AF/000327 
3350 WommersomBram BossierMelkwezerstraat, 33SCV/AF/000303 
3360 BierbeekHans VanhumbeeckKorbeek-Losestraat, 46SCV/AF/000302 
3370 BoutersemKevin VerrijckenDrogenhof, 1SCV/AF/000468 
3380 GlabbeekYves Van RoyTiensesteenweg, 137SCV/AF/000613 
3390 Tilt-WingeDavy Van WalsumBlerebergstraat, 11SCV/AF/000306 
3450 GeetbetsJurn FonteynSteenweg op Kortenaken, 60SCV/AF/000368 
3460 BekkevoortBart SuttelsKwadestraat, 24SCV/AF/000466 
3510 KermtSteven VleugelsHolrakkerstraat, 48SCV/AF/000066 
3520 ZonhovenMichael SegersKleine Hellekensstraat, 8SCV/AF/000298 
3530 HouthalenMathy BloemenRafnusstraat, 76SCV/AF/000312 
3530 HouthalenSilvio CampugianiAnjerstraat, 25SCV/AF/000304 
3560 LummenPeter BreulsVinnehoekstraat, 2SCV/AF/000311 
3570 AlkenDirk KielichSteenweg, 185SCV/AF/000471 
3581 BeverloBjörn PeetersPapaverstraat, 8SCV/AF/000826 
3630 MaasmechelenCarmelo RussoVuurkruisersstraat, 2SCV/AF/000305 
3630 MaasmechelenFatih ÖzenHerdersstraat, 88SCV/AF/000390 
3631 UikhovenTijs DextersSchoorstraat, 86SCV/AF/000301 
3650 StokkemSteven ThysRode-Kruisstraat, 8SCV/AF/000622 
3665 AsFrank ConventsNijverheidsstraat, 71SCV/AF/000389 
3740 BilzenDany GeurtsBiestertstraat, 1BSCV/AF/000470 
3740 MunsterbilzenKilian WalczakHoveweg, 24SCV/AF/000478 
3770 HerderenMarc HermansBukersmoult, 3SCV/AF/000602 
3800 Sint-TruidenHenri Stéphane Essombe TchoundaVliegveldlaan, 22SCV/AF/000841 
3800 Sint-TruidenNico DirickxSingelstraat, 3SCV/AF/000068 
3850 NieuwerkerkenKevin VandereytRozenbosstraat, 44SCV/AF/000477 
3870 HeersKevin HumbletPepingenlaan, 6SCV/AF/000067 
3891 GingelomWesley TheiwisHomsemstraat, 33SCV/AF/000816 
3920 LommelJarno DrostNorbert Neeckxlaan, 58SCV/AF/000472 
3945 HamJelle Van RoySportlaan, 24SCV/AF/000391 
3945 HamMichel TroupinMolenwijk, 44SCV/AF/000316 
3980 TessenderloMertens MichielWijerstraat, 22SCV/AF/000384 
4000 LiègeAhmed Azegaghrue du Haut Pavé, 58SCV/AF/000275 
4000 LiègeAli Benhamourue du Calvaire, 139 / 33SCV/AF/000045 
4000 LiègeAnouar Somaanrue Pierreuse, 165 / 1SCV/AF/000194 
4000 LiègeBoni Don Clement Littarue Saint Léonard, 213 / 11SCV/AF/000796 
4000 LiègeCédric Derkennerue de Fragnée, 124SCV/AF/000191 
4000 LiègeCédric TawambeAvenue Rogier, 32 / 103SCV/AF/000784 
4000 LiègeJonathan Calefatirue de la Scierie, 47SCV/AF/000190 
4000 LiègeLudovic Gillardrue Gaillard Cheval, 141SCV/AF/000164 
4000 LiègeMichael Bottyrue des Peupliers, 24SCV/AF/000778 
4000 LiègeMichael Vulporue Ernest Solvay, 152 / 21SCV/AF/000023 
4000 LiègeNourreddine Rhaoutirue Sainte Marguerite, 20SCV/AF/000042 
4000 LiègePaolo Totarue Saint Gilles, 355 / 21SCV/AF/000052 
4000 LiègeSamuel Depontrue Julien d'Andrimont, 5 / 104SCV/AF/000219 
4000 LiègeSory Doumbouyarue des Cloutiers, 8 / 21SCV/AF/000677 
4000 SclessinJean-Paul Tricotrue des Pampres, 81 / 2SCV/AF/000026 
4020 BressouxLaurent Mandronrue Cardinal Cardijn, 13SCV/AF/000034 
4020 BressouxPerparim Sefedinirue de Porto, 19SCV/AF/000169 
4020 JupilleHamza Tahirirue du Vicinal, 23SCV/AF/000030 
4020 LiègeBassem Okobrue d'Harschamp, 58 / 2SCV/AF/000348 
4020 LiègeFrancesco Marfiarue Théodore Cuitte, 70SCV/AF/000347 
4020 LiègeFrédéric UsardiThier du Bouhay, 10 / 11SCV/AF/000360 
4020 LiègeLionel Bienvenu Tapa Kamgarue du Parlement, 10 / 4SCV/AF/000196 
4020 LiègeMohammed Serhirrue du Moulin, 395SCV/AF/000176 
4020 LiègeMouad Guerroujrue Général de Gaulle, 143 / 1SCV/AF/000020 
4020 LiègePala AliBoulevard de la Constitution, 75 / 21SCV/AF/000188 
4030 GrivegnéeChristophe Gasparrue de Herve, 703SCV/AF/000039 
4030 GrivegnéeGauthier Grobbenrue Haute-Wez, 151 / 21SCV/AF/000676 
4030 GrivegnéeJonathan Raskinrue du Travail, 5 / 3SCV/AF/000051 
4030 GrivegnéeJordan GuillaumeAvenue Freddy Terwagne, 10 / 13SCV/AF/000343 
4030 GrivegnéeMesut Yilmaz AtesAvenue des Coteaux, 129SCV/AF/000842 
4030 LiègeAdnan Elhamidirue Eugène Vandenhoff, 60 / 11SCV/AF/000787 
4031 AngleurGeoffroy Gregoirerue de Tilff, 207SCV/AF/000324 
4031 AngleurMaxime Sinelrue de Sordeye, 12 / 1SCV/AF/000792 
4031 AngleurMickael Semalrue de la République, 8SCV/AF/000035 
4031 AngleurPierre Cornetrue Henri Dunant, 8SCV/AF/000128 
4032 ChênéeFabrice Requetterue de l'Epargne, 30SCV/AF/000791 
4032 ChênéeKevin Maquinayrue des Grands-Prés, 26 / 2SCV/AF/000785 
4040 HerstalAbderrahim Berkoukirue en Haute Marexhe, 143 / 2SCV/AF/000189 
4040 HerstalAdrien CalabreseMoulin Maisse, 60SCV/AF/000854 
4040 HerstalCédric Cabayrue du Coq Mosan, 6SCV/AF/000359 
4040 HerstalChristopher Dekensrue Félix Chaumont, 96SCV/AF/000797 
4040 HerstalOrhan Bakisrue en Marexhe, 128SCV/AF/000167 
4040 HerstalStefan Bachyrue Trixhe Maille, 118SCV/AF/000802 
4041 HerstalDaniele FedericoChaussée Brunehault, 65SCV/AF/000172 
4041 MilmortHicham Harbitrue du Nouveau Siège, 90SCV/AF/000125 
4041 VottemDominique ZappavignaChaussée Brunehault, 340SCV/AF/000772 
4041 VottemNelson Ferreirarue de Liège, 215SCV/AF/000377 
4042 HerstalÖzgür KayaVoie de Melen, 2SCV/AF/000839 
4042 LiersDavid ClossetRuelle des Lilas, 7ASCV/AF/000342 
4053 EmbourgPaul WanetVieux Chemin, 29SCV/AF/000487 
4053 EmbourgSébastien Talbotrue de Mehagne, 10SCV/AF/000195 
4100 BoncellesDaniel Rejeprue Wagner, 165SCV/AF/000790 
4100 SeraingAndré Fabrice NlendAvenue Davy, 9 / 52SCV/AF/000050 
4100 SeraingArthur Rosarue du Lièvre, 19SCV/AF/000848 
4100 SeraingAymeric Christiaensrue des Bœufs, 42SCV/AF/000173 
4100 SeraingBrenda Lefevrerue de la Fontaine, 46SCV/AF/000057 
4100 SeraingEbu Bekir Sahinrue des Pinsons, 17SCV/AF/000193 
4100 SeraingJean-Pierre Kamdem FotsoPlace des Tourterelles, 2 / 41SCV/AF/000789 
4100 SeraingMouhcine Chiguerrue de Plainevaux, 270 / 3SCV/AF/000046 
4100 SeraingOlivier Fomekongrue Ferrer, 82 / 2SCV/AF/000047 
4100 SeraingRouslan Youssoupovrue Giordano Bruno, 199SCV/AF/000783 
4100 SeraingStyven Bergrue de la Baume, 31SCV/AF/000056 
4100 SeraingYassine LaaguidiAvenue des Champs, 119SCV/AF/000049 
4101 SeraingSam Servaisrue J Dossogne, 12 / 2SCV/AF/000170 
4102 OugréeOderick Kinarue des Capucines, 43SCV/AF/000175 
4130 EsneuxBenjamin PirotteQuai de la Régence, 36SCV/AF/000278 
4130 EsneuxGrégory Strivayrue Gaston Bernard, 18SCV/AF/000225 
4130 EsneuxMaxime Pardonrue Vehin, 1SCV/AF/000843 
4130 TilffDavid Umorerue Fréson, 15 / 12SCV/AF/000021 
4140 SprimontPierre-Alain WilmetBawepuce, 23 / 2SCV/AF/000853 
4141 LouveignéJean-Luc Grommenrue du Voué, 23SCV/AF/000378 
4141 LouveignéLuca Dierckxrue d'Adzeu, 83 ASCV/AF/000095 
4141 SprimontGrégory Milonrue de l'Esplanade, 17SCV/AF/000276 
4170 Comblain-au-PontHarry Junior Pirardrue de la Ferme, 1SCV/AF/000279 
4170 Comblain-au-PontVincent Jourdanrue des Béolles, 11SCV/AF/000356 
4190 VieuxvilleEric DemesmaekerAllée des Saules, 7SCV/AF/000678 
4190 XhorisNoah Philippartrue Pierreux, 16 ASCV/AF/000832 
4219 WasseigesMarvin Abrasrue du Baron d'Obin, 193SCV/AF/000575 
4250 GeerGiovanni Gencorue Léonard Lacroix, 33SCV/AF/000625 
4250 GeerLouis Leburtonrue Emile Lejeune, 20SCV/AF/000145 
4257 BerlozNathan Joirkinrue de Waremme, 45SCV/AF/000144 
4260 BraivesOlivier SauveurPlace du Carcan, 15SCV/AF/000798 
4261 BraivesPascal Schepersrue du Centre, 114SCV/AF/000043 
4261 LatinnePhilippe Gustinrue du Moulin, 36SCV/AF/000505 
4280 CrehenGilles PierardDerrière les Prés, 1SCV/AF/000502 
4280 HannutNicolas Avaertrue de la Gohale, 18SCV/AF/000044 
4300 WaremmeDavid Thononrue Joseph Piette, 121SCV/AF/000626 
4300 WaremmeFabian Beinerue de l'Escadron 609, 26SCV/AF/000767 
4300 WaremmeLoris Strauvenrue du Brouck, 61SCV/AF/000141 
4300 WaremmeSteve Lykopsrue Joseph Nicolas, 61GSCV/AF/000354 
4317 FaimesMathieu Regnierrue de Vaux, 50SCV/AF/000357 
4340 AwansLoic LorphevreRoute de Bruxelles, 189SCV/AF/000129 
4340 AwansSalvatore Maitarue du Puisatier, 2SCV/AF/000495 
4350 MomalleNathan Etiennerue Horé Noyé, 15SCV/AF/000146 
4350 MomalleThimoty Denéerue de Momelette, 15SCV/AF/000127 
4351 HodeigeGuillaume Tisonrue de l'Yerne, 12SCV/AF/000140 
4357 DonceelOlivier Leclercqrue la Rue, 57SCV/AF/000836 
4357 LimontLoric Wiliquetrue de Liège, 45SCV/AF/000627 
4360 OreyeAxel Fachrue de la Westrée, 18SCV/AF/000139 
4360 OreyeLoïc SalernoClos Marchal, 155 / 1SCV/AF/000143 
4400 FlémalleLudovic Brissinckrue Grès des Vaches, 62SCV/AF/000004 
4400 FlémalleRobert Kucharskirue Harkay, 391SCV/AF/000031 
4420 Saint-NicolasLukas Grzegorz JezierskiPlace des Fusillés, 8SCV/AF/000775 
4420 Saint-NicolasNathan Dielsrue Pavé du Gosson, 229SCV/AF/000838 
4430 AnsLudovic Magisrue de la Légia, 1SCV/AF/000071 
4430 AnsMohamed Wajih Jamelrue Walthère Jamar, 204 / 1SCV/AF/000345 
4430 AnsRomain Corbellirue Simon Dister, 90SCV/AF/000780 
4431 LoncienFreddy Valentirue Aily, 8SCV/AF/000022 
4432 AlleurFabian RionHaie Leruth, 2SCV/AF/000414 
4432 AlleurKamil Jastrzebskirue du Sart, 59 / 21SCV/AF/000358 
4450 JuprelleMartin KarlChaussée Brunehaut, 220SCV/AF/000556 
4450 JuprelleQuentin Lavetrue de l'Avenir, 6SCV/AF/000212 
4451 Voroux-lez-LiersCédric Rionrue du Vieux Moulin, 19SCV/AF/000355 
4460 Grace-HollogneAbdel Bassat Hajjout Hajjoutrue Jean Joseph Merlot, 31SCV/AF/000192 
4460 Grace-HollogneJoachim Razierrue de Crotteux, 37SCV/AF/000411 
4460 Grace-HollogneVladimir Jidkovrue Nicolas Defrecheux, 15SCV/AF/000048 
4460 Grâce-HollogneAdrien Bertirue Ruy, 259SCV/AF/000851 
4460 Horion-HozémontMaxime Miermansrue Pied de Vache, 18SCV/AF/000182 
4460 LiègeIdriss Infantinorue du Cimetière, 52SCV/AF/000840 
4470 Saint-Georges-sur-MeuseDeepak Pirardrue Albert Ier, 5SCV/AF/000837 
4470 Saint-Georges-sur-MeuseJessy Tricartrue Caquette, 27SCV/AF/000847 
4470 StockayDimitri Raletrue Loneux, 38SCV/AF/000137 
4480 EngisEric Kleinrue de la Goffe, 32SCV/AF/000239 
4500 HuyFriedrich Dahmannrue Ferrer, 5SCV/AF/000091 
4520 AntheitKevin Pirardrue des Chemins Ardennais, 19SCV/AF/000508 
4520 Bas-OhaJason Verdinrue Norbert Graindorge, 13SCV/AF/000136 
4520 WanzeArnaud Contentrue Charles Bormans, 41SCV/AF/000834 
4537 VerlaineIsmaël Ameurrue de Haneffe, 39SCV/AF/000240 
4537 VerlaineMathieu GoyensTige de Bomiète, 29SCV/AF/000184 
4540 AmayGilles Petitjeanrue du Centre, 3SCV/AF/000142 
4540 AmayMaxime Delirerue Hamenton, 8SCV/AF/000024 
4540 AmayRodrigue Colotrue Joseph Wauters, 3 / 21SCV/AF/000321 
4550 NandrinFlorian Colemontsrue de Clémodeau, 23SCV/AF/000852 
4550 NandrinNicodème Rosatorue d'Engihoul, 102SCV/AF/000138 
4570 MarchinQuentin Feryrue du Bois de Goesnes, 20SCV/AF/000060 
4577 Stree-les-HuyLudovic Michalczikrue Rausa, 26 BSCV/AF/000259 
4590 OuffetNicolas Morellerue BrihîTiyou, 18SCV/AF/000243 
4600 LanayeDoran Theunissenrue Lucassen, 5 B 1SCV/AF/000124 
4600 ViséLudovic Partounsrue des Francs Arquebusiers, 12 / A2SCV/AF/000557 
4602 CheratteFarid Sebbahirue Sabare, 225SCV/AF/000801 
4610 Beyne-HeusayM'Bark HachadGrand'Route, 4SCV/AF/000344 
4624 RomséeDamien Van Hoyerue du Cimetière, 35SCV/AF/000242 
4624 RomséeJérôme Pirotrue Louis Pasteur, 27SCV/AF/000029 
4624 RomséeRobin Stroobantsrue Colonel Pirson, 100SCV/AF/000849 
4630 SoumagneJean-Luc Denoëlrue des Carmes, 100 BSCV/AF/000764 
4652 XhendelesseJulien LacroixRoute de Soiron, 60SCV/AF/000830 
4671 BarchonClément Van Brummelenrue Lieutenant Jungling, 25SCV/AF/000223 
4671 SaiveGiacomo BassaniVoie de la Hayette, 67SCV/AF/000131 
4672 Saint-RémyLudovic SougnezVoie des Fosses, 10SCV/AF/000372 
4680 HerméeAdrien Scalvinirue Willy Brandt, 1SCV/AF/000224 
4680 HerméeJérôme Libanrue de Fexhe-Slins, 140SCV/AF/000829 
4680 OupeyeBawar Hamyrue du Chêne, 60SCV/AF/000262 
4680 OupeyeCornel Prelipceanurue Jean Hubin, 77E / 11SCV/AF/000349 
4680 OupeyeFrédéric Santaluciarue des Peupliers, 3SCV/AF/000258 
4680 OupeyeJérémy Verdinrue Baloe, 4SCV/AF/000371 
4683 OupeyeLuca Alfierirue de la Cité, 57SCV/AF/000779 
4684 HaccourtSébastien PinchardCité JF Kennedy, 62SCV/AF/000171 
4700 EupenMarco JanssenHütterprivatweg, 2SCV/AF/000366 
4710 LontzenPierre Thelenrue des Bouleaux, 19SCV/AF/000133 
4711 WalhornFrank TerrenLatenbau, 14SCV/AF/000364 
4720 RaerenMaxime RohdeHochstrasse, 36 / 12SCV/AF/000365 
4800 VerviersAntony Perottirue Rogier, 52 / 3SCV/AF/000777 
4800 VerviersHassan Ibrahimi Tadrisirue Victor Besme, 78 / 4SCV/AF/000827 
4821 AndrimontMuhammet Gazi Koksalrue Clément XIV, 23SCV/AF/000828 
4831 BilstainJérôme PluymaekersNeupré, 6SCV/AF/000488 
4837 BaelenPierre JostRoute d'Eupen, 204SCV/AF/000132 
4845 JalhayClément MagermansBansions, 79SCV/AF/000241 
4845 JalhayLouis JonletRoute du Sarpay, 44SCV/AF/000210 
4845 JalhayThéo MichauxRoute de Charneux, 4ASCV/AF/000236 
4850 MontzenFlorent Gathyrue du Vallon, 23SCV/AF/000174 
4850 MontzenJulien RaxhonSteenteveld, 15SCV/AF/000506 
4850 PlombièresThibaut Xhonneuxrue de la Gare, 28 / 11SCV/AF/000794 
4851 GemmenichCédric Decroupetrue Saint Hubert, 5SCV/AF/000130 
4852 HombourgElise Rebiererue de Sippenaeken, 47SCV/AF/000025 
4870 TroozPablo Juradorue de France, 18SCV/AF/000209 
4900 SpaKenny RobertAvenue Reine Astrid, 95SCV/AF/000237 
4900 SpaThibaut BlaimontAv Antoine Pottier, 32SCV/AF/000217 
4910 TheuxBruno Hermanrue du Panorama, 12SCV/AF/000075 
4920 AywailleMarc-Antoine Henrottayrue Etoile Badin, 27SCV/AF/000277 
4920 AywailleSimon ArtusHameau de Stoqueu, 29SCV/AF/000238 
4960 MalmedyLionel ZahnenReculémont, 8 / 1SCV/AF/000496 
4980 Trois-PontsRomain LéonardMont de Fosse, 32BSCV/AF/000244 
5000 NamurAhmed Asikrue Julie Billaiart, 12 / 6SCV/AF/000571 
5001 NamurValentin KaffaChemin de la Plainte, 71SCV/AF/000032 
5001 NamurVladyslav Chernousovrue des Fraisiers, 2SCV/AF/000213 
5002 NamurIznaur Khadzhaevrue Léopold de Hulster, 39 / 39SCV/AF/000567 
5002 Saint-ServaisXhoni Dajarue Jean-Noël, 37SCV/AF/000568 
5032 Les IsnesOlivier Bodartrue Phocas Lejeune, 4SCV/AF/000002 
5060 AuvelaisMaxime Dehonrue Florimond Letroye, 19SCV/AF/000059 
5060 SambrevilleRenaud Jardezrue des Deux Auvelais, 37SCV/AF/000731 
5070 Fosses-la-VilleFrançois Bourléerue Sinton, 40SCV/AF/000729 
5070 Fosses-la-VilleLucas Charuerue de la Station, 32SCV/AF/000732 
5070 Fosses-la-VilleSeguy DelfosseRoute de Tamines, 62SCV/AF/000728 
5070 Sarts-Saint-LaurentQuentin Henquinbrantrue Henry-Brosteaux, 30SCV/AF/000215 
5100 JambesRaphael Gayerue des Libérateurs, 34SCV/AF/000027 
5100 NamurAlpha Bahrue de Sedent, 62 / 27SCV/AF/000033 
5100 NannineSteve Ertveldtrue Badoux, 21SCV/AF/000079 
5140 TongrinneJonathan MaufortChaussée de Namur, 48SCV/AF/000661 
5190 Jemeppe-sur-SambreAndy Geerinckxrue Léopold Lenoble, 8SCV/AF/000574 
5190 Jemeppe-sur-SambreJayson Pochetrue des Bleuets, 56SCV/AF/0000. 
5300 AndennePhilippe DepayeAncienne chaussée de Ciney, 36SCV/AF/000096 
5300 VezinQuentin Timsonetrue des Priesses, 536ESCV/AF/000576 
5310 EghezéeThomas LatourImpasse de la Gripelotte, 4SCV/AF/000835 
5310 LeuzeMartin Maloteaurue des Briqueteries, 40SCV/AF/000099 
5340 GesvesClément Boigelotrue des Basses Arches, 14 ASCV/AF/000272 
5350 OheyHugo Van den Driesrue en Rendarche, 60SCV/AF/000831 
5361 Scy-HamoisJean-Guy Tussetrue des Scyoux, 12SCV/AF/000271 
5370 FlostoyNathan Collignonrue de Houssière, 14SCV/AF/000855 
5377 BonsinMaxime Xhignesserue de Borlon, 25SCV/AF/000245 
5530 DurnalAxel HenryBois des Loges, 2SCV/AF/000846 
5550 Alle-Sur-SemoisThomas Ponceletrue la Ringe, 16SCV/AF/000573 
5555 BièvreFirmin Gerardrue de Bouillon, 29SCV/AF/000673 
5570 FeschauxCyril Baudouinrue de Dinant, 389SCV/AF/000122 
5570 FeschauxPatrick Baudouinrue de Dinant, 389SCV/AF/000001 
5573 MartouzinNicolas Rabeuxrue du Village, 21SCV/AF/000274 
5580 RochefortJulien Lecoqrue de Dinant, 72SCV/AF/000850 
5620 FlorenneRaphael Gerardrue de Mettet, 2 DSCV/AF/000073 
5620 FlorennesSimon Clementrue de Philippeville, 11SCV/AF/000220 
5621 HanzinelleLogan Lefebvrerue Donveau, 28ASCV/AF/000649 
5630 SenzeillesChristopher Meunierrue de l'Horloge, 174 BSCV/AF/000202 
6000 CharleroiHuseyin Ozyurtrue du Roton, 32SCV/AF/000135 
6010 CouilletManory Bailliezrue des Roses, 6SCV/AF/000206 
6020 DampremyJoaquim Laplancherue Joseph Wauters, 64SCV/AF/000205 
6030 Marchienne au PontSamih Khattourue Latérale, 22SCV/AF/000120 
6032 Mont-sur-MarchienneGuillaume PottiezAvenue Paul Pastur, 202SCV/AF/000204 
6040 JumetFirmin Rodriguezrue Auguste Delvaux, 80SCV/AF/000558 
6040 JumetLorenzo De WildeChemin de la Cayôde, 78SCV/AF/000663 
6041 GosseliesDylan Mattonrue de Jumet, 32SCV/AF/000207 
6044 RouxLoryce MellonePlace Joseph Wauters, 14SCV/AF/000208 
6060 GillyGrégory Comptérue Namèche, 23 / 1SCV/AF/000415 
6061 Montignies-sur-SambreJean Joniauxrue Monin, 39SCV/AF/000433 
6141 Forchies-la-MarcheDamien Bicherue de Trazegnies, 99SCV/AF/000077 
6180 CourcellesDavid DelcorteAvenue de Wallonie, 90SCV/AF/000494 
6182 SouvretAdrien Scholzrue de l'Escaille, 20SCV/AF/000181 
6183 TrazegniesFabio PavonePlace du Charbonnage, 13SCV/AF/000350 
6198 GonderangeRobert DaemenOp der Tonn, 18SCV/AF/000814 
6200 ChatelineauAngelo Scappinirue de Montigny, 74SCV/AF/000072 
6200 ChatelineauJamaa Ait Ouchegrirue Grégoire Sopart, 34SCV/AF/000117 
6220 HeppigniesMarc Spiletterue Saint Barthélémy, 51SCV/AF/000080 
6224 Wanfercée-BauletLudovic Di Masirue Franklin Roosevelt, 55SCV/AF/000795 
6230 Pont-à-CellesLouis Rainchonrue Saint-Antoine, 30SCV/AF/000178 
6238 LiberchiesOlivier Coletterue Saint Pierre, 12SCV/AF/000497 
6280 GerpinnesRomain MarcinAllée des Chênes, 2SCV/AF/000076 
6464 BourlersRomain Baudouinrue du Bois, 39SCV/AF/000183 
6470 RanceBrandon ColinetGrand-Rue, 26SCV/AF/000203 
6470 RanceThibault HanotiauGrand-Rue, 105SCV/AF/000201 
6500 LeugniesMatteo Aiesirue Emile Damien, 5SCV/AF/000198 
6500 RenliesQuentin Leurquinrue Cuquegnies, 35SCV/AF/000199 
6534 GozéeMatthieu Evrardrue Vanderveld, 257SCV/AF/000200 
6560 ErquelinneRomuald Willamerue de l'Esquevée, 4SCV/AF/000416 
6567 Merbes-Sainte-MarieCyril Lambotrue des Alliés, 53SCV/AF/000346 
6600 BastogneCedric MoinetAl-Hez, 3SCV/AF/000115 
6600 BastogneChahid El KaïdiAvenue de l'Indépendance, 68SCV/AF/000111 
6600 BastogneKevin BoeurVaux, 170SCV/AF/000110 
6600 BastognePhilippe GresseHarzy, 16SCV/AF/000112 
6640 Vaux-sur-SûreAntoine Strepennerue de l'Eau Machot, 12SCV/AF/000845 
6640 Vaux-sur-SûreFrançois LequeuxSûre, 2SCV/AF/000116 
6660 HouffalizeQuentin Jonkeaurue Bois des Moines, 66SCV/AF/000093 
6663 HouffalizePierre PoncinVellereux, 43ASCV/AF/000373 
6670 GouvyJulien HourandCourtil, 661SCV/AF/000114 
6672 BastogneBryan LimbourgBeho, 80SCV/AF/000126 
6674 GouvyThanh TranMontleban, 19SCV/AF/000793 
6680 Sainte-OdeJunior Tene Tallarue de la Gare, 2SCV/AF/000107 
6687 BertogneGauthier PrétlotRoute de Bastogne, 21SCV/AF/000748 
6687 BertogneNicolas Martinirue du Village, 4SCV/AF/000749 
6688 BertogneGuillaume Ponceletrue des Foyans, 11 / 2SCV/AF/000214 
6690 Petit-ThierLéa YansenneSart-Hennard, 105SCV/AF/000833 
6690 VielsalmAlex SimonisNeuville, 4BSCV/AF/000211 
6700 ArlonBaptiste Lietarrue du Cloître, 52SCV/AF/000518 
6720 Habay-la-NeuveBryan BeguinAvenue de la Gare, 91SCV/AF/000747 
6720 Habay-la-NeuveMichael Danhiezrue de Hoffschidt, 123ASCV/AF/000674 
6724 HabayRenaud BracherGrand Rue, 72SCV/AF/000516 
6740 EtalleLouis Minsartrue du Moulin, 70SCV/AF/000233 
6747 Meix-le-TigePierre-Antoine Delobberue d'Udange, 30SCV/AF/000102 
6750 MussonArnaud Denisrue René Nicolas, 32SCV/AF/000666 
6750 Mussy-La-VilleGauthier FidesserChemin de la Rosière, 7SCV/AF/000810 
6750 WillancourtThibault Marchalrue Gilbert Godart, 37SCV/AF/000250 
6760 EtheRomain Bonneaurue Château Cugnon, 70SCV/AF/000003 
6760 GrandcourtNicolas Jonetterue des ForgesSCV/AF/000251 
6760 RuetteXavier Maquetrue Frère Mérantius, 51SCV/AF/000187 
6760 VirtonAdrien Dupontrue de la Résistance, 20SCV/AF/000252 
6760 VirtonAntoine AlbertClos des Horlées, 137SCV/AF/000681 
6760 VirtonJean-François Thomsinrue de Robivaux, 46SCV/AF/000671 
6760 VirtonJérôme Alexandrerue Ferdinand Ribonnet, 13SCV/AF/000249 
6762 Saint-MardNicolas MarechalAvenue J Wauters, 92SCV/AF/000807 
6769 Meix-devant-VirtonAymeric Jasienskirue de Launoy, 4SCV/AF/000231 
6790 AubangeDonacien Huylebroeckrue Schmit, 28SCV/AF/000162 
6791 AthusPaulo Ricardo Sousa Monteirorue des Usines, 25 / 304SCV/AF/000519 
6791 AthusVicente Ravascorue de Rodange, 80SCV/AF/000163 
6792 HalanzyLucas Mustinrue des Acacias, 17SCV/AF/000670 
6800 Bras HautJulien FraselleChemin de la Core, 54SCV/AF/000680 
6800 Bras-HautBenjamin Allardrue Zébo, 20SCV/AF/000679 
6800 LibramontCorenthyn Joosensrue de Vesqueville, 28SCV/AF/000113 
6800 LibramontMaxence PignonPont de Houlon, 13SCV/AF/000750 
6810 PinJonathan Aartsrue du Val d'Or, 9SCV/AF/000667 
6810 ProuvyAntoine Goffetterue de Termes, 4 / 1SCV/AF/000177 
6820 FlorenvilleMaxime Bauderue du Mai, 2SCV/AF/000229 
6824 ChassepierreJade GuerlotLe Buisson des Cailles, 11SCV/AF/000098 
6840 NeufchateauPierre LejeuneLa Massoquière, 19SCV/AF/000261 
6850 LaunoyNicolas PoncinLaunoy, 7 / 2SCV/AF/000092 
6853 FramontDonovan Marcolongorue d'Anloy, 50SCV/AF/000770 
6856 Fays-Les-VeneursBastien Alexandrerue du Faubourg, 12SCV/AF/000569 
6860 EblyClément Lambermontrue Saint-Martin, 91SCV/AF/000109 
6860 LégliseConstantin Leonardrue du Léry, 51 / 51SCV/AF/000672 
6870 Saint-HubertBenjamin DotetClos des Sorbiers, 77SCV/AF/000014 
6880 BertrixNel Compèrerue des Frênes, 37SCV/AF/000844 
6880 BertrixQuentin Fournyrue de Burhaimont, 58SCV/AF/000094 
6900 AyeAlexandre DotheyChemin des Lucioles, 5SCV/AF/000013 
6900 AyeThibaut Huysmansrue de Humain, 38SCV/AF/000018 
6900 AyeXavier LimbioulAl Tombelle, 7SCV/AF/000185 
6900 Marche-en-FamenneCorentin Briquetrue du Petit Bois, 21SCV/AF/000273 
6900 MarloieNicolas Mairesserue de la Renaissance, 10SCV/AF/000017 
6900 OnJérémy Scarsérue Thier des Soeurs, 7SCV/AF/000012 
6900 VerdenneFrançois Spôterue Noël 1944, 14SCV/AF/000019 
6920 WellinJérôme HermanFays-Famenne, 110 ASCV/AF/000180 
6941 BendeNicolas ReginsterChemin de la Source, 8SCV/AF/000485 
6941 BomalJonathan Fourneaurue des Arcades, 14SCV/AF/000788 
6960 FaysStéphane Lugensrue de l'Ancienne Ecole, 5SCV/AF/000374 
6970 TennevilleMedhi Weydersrue Orteuville, 17SCV/AF/000015 
6987 RendeuxQuentin LafaliseRoute de Hotton, 60SCV/AF/000016 
6990 BourdonSteven Dupontrue du Stade, 8SCV/AF/000011 
7050 JurbiseMathieu DagneauVieux Chemin de Mons, 5SCV/AF/000741 
7080 FrameriesLaurent Catherinerue de l'Egalité, 57SCV/AF/000320 
7100 La LouvièreAurélien Delabayerue Jean-Baptiste Ballas, 9SCV/AF/000498 
7100 La LouvièreHikmet Arkrue des Boulonneries, 17SCV/AF/000369 
7100 La LouvièreJonas Bouchainrue Emile Vandervelde, 95SCV/AF/000562 
7100 TrivièresLaurent MatotQuartier du Pont, 25 / 102SCV/AF/000492 
7110 Strepy-BracquegniesKevin Agonrue Victor Monoyer, 18SCV/AF/000084 
7170 La HestreTonino CicirettiPavé d'Abel, 69SCV/AF/000038 
7190 EcaussinnesFrederic Dantinnesrue René Casterman, 5SCV/AF/000322 
7301 HornuRomuald Moussetrue Sainte Victoire, 5SCV/AF/000407 
7331 BaudourLucas Foucartrue du Temple, 68SCV/AF/000081 
7332 SiraultLogan Houzerue Désiré Blondiau, 11BSCV/AF/000441 
7333 TertreMaxime Mouryrue de Chièvres, 16SCV/AF/000362 
7334 HautrageJoel Carpreaurue de la Longue Borne, 7SCV/AF/000597 
7340 ColfontaineAbele Bellusciorue des Alliées, 44SCV/AF/000804 
7340 ColfontaineSilvano Soddurue du Tas, 6SCV/AF/000352 
7340 PatragesFlorent Van der AuweraPlace Emile Zola, 5SCV/AF/000665 
7370 BlaugiesFabrice Jospinrue Saussette, 6SCV/AF/000008 
7370 DourDominique LhoirAvenue Victor Regnart, 101SCV/AF/000596 
7370 DourGiancarlo Giardinarue Fulgence Masson, 30SCV/AF/000598 
7500 TournaiBastien DelbeckeVieux Chemin d'Ere, 38SCV/AF/000656 
7500 TournaiDylan DonnezChaussée de Bruxelles, 3 / 11SCV/AF/000657 
7500 TournaiJulien Gardinrue Crespel, 47SCV/AF/000085 
7500 TournaiRahman DalipovskiQuai du Luchet d'Antoine, 26 / 5SCV/AF/000687 
7500 TournaiRomain Decarpentrierue Doublet, 10SCV/AF/000150 
7522 BlandainBaptiste DeconinckAllée Saint-Eleuthère, 15SCV/AF/000689 
7531 HavinnesStéphane LeclercqGrand-Chemin, 274SCV/AF/000493 
7532 TournaiCyril JonniauxGrand Chemin, 376SCV/AF/000147 
7540 RumilliesRomain Louetterue Alphonse Dufour, 30SCV/AF/000655 
7604 BaugniesJordan Delavalléerue de Mortagne, 27SCV/AF/000739 
7610 RumesAdrien Deroubaixrue du Sentier, 75SCV/AF/000652 
7610 RumesRomain Tistonrue de la Poterie, 48SCV/AF/000148 
7611 La GlanerieGuillaume Prevostrue du Bas Préau, 2BSCV/AF/000653 
7611 La GlanerieMaxence Jonvillerue Albert 1er, 64SCV/AF/000683 
7620 BléhariesTomy Bouchardrue d'En Bas, 30SCV/AF/000654 
7620 Wez-VelvainAlexandre Fourezrue du Chauchoir, 9SCV/AF/000149 
7700 MouscronBenjamin Allardrue de la Station, 86 / 5SCV/AF/000684 
7700 MouscronLorenzo Delruerue de Ploegsteert, 52SCV/AF/000087 
7712 HerseauxRomain Vannieuwenhuyzerue du Ham, 36SCV/AF/000651 
7712 HerseauxThomas Cisterninorue du Cretinier, 211SCV/AF/000521 
7730 NéchinGuillaume HoornaertImpasse Wardrie, 3 / 3SCV/AF/000658 
7780 CominesJason Van CaeneghemAvenue de Cinse Bleue, 2SCV/AF/000682 
7800 AthMichaël DemierbeImpasse Maroille, 9 / 1SCV/AF/000727 
7801 AthBryan Broquetrue de Bonne Fortune, 68SCV/AF/000119 
7812 MainvaultAnthony MeunierPlace de Mainvault, 40SCV/AF/000286 
7822 AthThomas Devauxrue du Breucq, 43SCV/AF/000284 
7860 LessinesChristophe JacobsAvenue Albert I, 1SCV/AF/000595 
7870 LensJustin Dupontrue de Cambron, 14SCV/AF/000074 
7890 EllezellesDamien Potrue de Renaix, 190SCV/AF/000280 
7900 Leuze-en-HainautBastien Despierrerue du Pont de la Cure, 20SCV/AF/000685 
7903 BlicquyChristopher Waroquierrue du Couvent, 9SCV/AF/000123 
7903 BlicquyDominique Ghislain DehandschutterAndricourt, 36SCV/AF/000121 
7903 Leuze-en-HainautNicolas Delméerue d'Andricourt, 15BSCV/AF/000006 
7903 Leuze-en-HainautValentin Aubertrue Wottinene, 13SCV/AF/000054 
7911 BuissenalFrank GorezPironche, 34SCV/AF/000082 
7911 MoustierDylan HismansRoute de Frasnes, 11SCV/AF/000686 
7950 ChièvresArnaud Brouhargerue de la Corne, 40SCV/AF/000036 
7970 BeloeilEmerson RamuFavarcq, 62SCV/AF/000055 
7970 BeloeilTom Lipskirue de Favarcq, 1175SCV/AF/000740 
7972 QuevaucampsDylan Cauvinrue Sarrazin, 62 / 1SCV/AF/000281 
8020 OostkampXavier BethuyneKloosterstraat, 26SCV/AF/000317 
8310 Sint-KruisMarius-Dumitru HorumbaMalehoeklaan, 65 / 1SCV/AF/000475 
8400 OostendeVerde OlintoLongchamplaan, 64SCV/AF/000333 
8490 JabbekeJan InghelbrechtVedastusstraat, 47ASCV/AF/000332 
8500 KortrijkJules VauterinWalle, 163SCV/AF/000402 
8500 KortrijkNico OnreNonnebosstraat, 5SCV/AF/000383 
8630 VeurneHugo De DekenBoterbloemstraat, 21SCV/AF/000451 
8680 KoekelareFlorian DenooProvinciebaan, 70SCV/AF/000323 
8680 KortemarkBart VelleIchtegemstraat, 62SCV/AF/000454 
8700 TieltFilip Vande WallePutterijsstraat, 16SCV/AF/000446 
8710 WielsbekeThierry VerschetseVlasmeers, 49SCV/AF/000601 
8750 WingeneJass DedaHelakkerstraat, 7 / 1SCV/AF/000825 
8780 OostrozebekeGlenn GoderisBeekstraat, 6SCV/AF/000330 
8790 WaregemMathieu VannesteBaanstknokstraat, 84SCV/AF/000606 
8790 WaregemYoeri BusscherSpei, 55SCV/AF/000404 
8790 WaremgemGryffin LemeyDraftstraat, 9SCV/AF/000397 
8792 WaregemFilip BlockeelKronkelstraat, 219SCV/AF/000387 
8800 RoeselareFilip HolvoetStadenstraat, 5SCV/AF/000822 
8800 RumbekeGunther PattynGaston Vallaeysstraat, 11SCV/AF/000403 
8900 IeperKenny DemanDehemlaan, 14 ASCV/AF/000821 
8930 RekkemAnthony LegleyKommandant Vinckestraat, 35SCV/AF/000335 
8954 WestouterChristophe LefeverSulferbergstraat, 57SCV/AF/000473 
8970 PoperingeStefan LemaireBusseniershof, 69SCV/AF/000338 
9000 GentSulaiman Naim KhanGeraniumstraat, 7SCV/AF/000069 
9040 Sint-AmandsbergBayram AsildasToekomststraat, 52SCV/AF/000401 
9070 HeusdenPeter De CroockKleine Driesstraat, 21SCV/AF/000367 
9100 Nieuwkerken-WaasBenjamin De WildeVrasenestraat, 120SCV/AF/000318 
9120 BeverenKamil WalewskiProsper van Raemdonckstraat, 56 / 102SCV/AF/000379 
9140 TielrodeKenny PeersmanAppelsvoorde, 26SCV/AF/000314 
9150 BazelKoen PijlRapenbergstraat, 3SCV/AF/000824 
9150 RupelmondeThomas MeersmanVeldstraat, 34SCV/AF/000612 
9160 LokerenKim Van den MeersscheBrielmolenstraat, 19SCV/AF/000604 
9200 DendermondeKen ParewyckKoning Boudewijnlaan, 65SCV/AF/000823 
9200 DendermondeSimon PilaertBreestraat, 72SCV/AF/000310 
9200 GrembergenNickolai FierensHamsesteenweg, 39SCV/AF/000061 
9255 BuggenhoutPeter Van PraetBrusselmanstraat, 81SCV/AF/000287 
9255 BuggenhoutPhilippe VanschelBovendonkstraat, 105SCV/AF/000623 
9260 WichelenLazaros KonstantopoulosBrugstraat, 55SCV/AF/000520 
9280 LebbekeSorin SalageanLangestraat, 35SCV/AF/000461 
9290 BerlarePeter BonnarensKoolstraat, 33SCV/AF/000315 
9400 AppelterreJohan De PaermentierPaardeveldstraat, 28SCV/AF/000619 
9400 DenderwindekeStijn StevensRendestede, 25SCV/AF/000818 
9450 HaaltertPierre De BruinDries, 61SCV/AF/000819 
9500 GrammontJesse ClaesGentsestraat, 194 / 5SCV/AF/000282 
9506 IdegemTim DewildeAnkerstraat, 32SCV/AF/000289 
9520 Sint-Lievens-HoutemSteven MampaertBockstaele, 40SCV/AF/000607 
9570 LierdeKevin GoossensSteenweg, 146SCV/AF/000283 
9600 RenaixKaram Keriakosrue du Marais Rouge, 78SCV/AF/000659 
9600 RenaixMarvin Ysebaertrue G Desmet, 24SCV/AF/000285 
9600 RenaixMohamed Tallarue de Ninove, 152 ASCV/AF/000053 
9620 ZottegemConan BaeleSchoolstraat, 69SCV/AF/000815 
9800 DeinzeDieter HoereeTolpoortstraat, 7 / 2SCV/AF/000381 
9860 GijzenzeleTim CoppensSchoolstraat, 72SCV/AF/000609 
9860 OosterzelePeter GoditiabolsVijverstraat, 26 CSCV/AF/000600 
9960 AssenedeGeert De MeyTrieststraat, 169SCV/AF/000297 
9970 KaprijkeFrederique VereeckePlein, 4SCV/AF/000329 
9980 Sint-LaureinsGlenn WerbrouckVlotweg, 41SCV/AF/000291 
9991 AdegemChristophe Van den NesteStriepe, 22SCV/AF/000065 
F-08170 HaybesLudovic Haubourdinrue de la Cense, 27SCV/AF/000499 
F-54430 RehonAnthony Garofolirue des Champs, 33SCV/AF/000161 
F-54870 UgnyThomas Baldonirue de Fontigny, 215SCV/AF/000515 
F-55600 EcouviezLoïc LussonGrand Rue, 15SCV/AF/000669 
F-55600 Han-Lès-JuvignyStéphane Hukrue du Haut du Retour, 6SCV/AF/000246 
F-57290 FameckAxel Leblondrue Jules Verne, 76SCV/AF/000805 
F-57655 BoulangeGaëtan Françoisrue Ernest Hemingway, 2SCV/AF/000517 
F-57940 MetzervisseQuentin Hoefflerrue des Romains, 15BSCV/AF/000813 
F-57940 VolstroffJonathan Fusciellorue des Platanes, 9SCV/AF/000806 
F-59150 WattrelosSébastien Desmettrerue Berthelot, 97SCV/AF/000417 
F-59200 TourcoingAnthony Anselinrue du Bois, 6SCV/AF/000353 
F-59230 Beuvry la ForêtValentin Bracqrue Albert Ricquier, 145 DSCV/AF/000507 
F-59264 OnnaingThomas BruauxImpasse des Emo, 40SCV/AF/000083 
FR-59970 Frenes-sur-EscautMatthieu Bruauxrue Emile Zola, 34SCV/AF/000037 
L-9662 KaundorfJose Carvalho FernandesAm Ieweschtduerf, 14SCV/AF/000808 






Voor meer informatie : Info-Leefmilieu